Uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej i klas 1-2 Liceum zapraszamy do udziału w konkursie

“Pochwal się Fuksowi swoją kreatywnością i pomysłem”. 

Sprawdź swoje umiejętności multimedialne i wygrywaj ciekawe nagrody!

Idea Konkursu

Celem konkursu jest upowszechnienie stosowania gier komputerowych w dydaktyce szkolnej oraz rozwój potrzebnych do tego kompetencji. To także wzbogacenie tradycyjnych programów nauczania oraz uczynienie ich bardziej atrakcyjnymi dla uczniów.

Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkometrażowego filmu z wykorzystaniem gry The Sims 4. Uczniowie układają scenkę rodzajową o dowolnej tematyce, do której dołączają dialogi w formie podkładu lub napisów.

Termin

Konkurs rozpoczyna się 7 listopada 2022 r. i trwa  do 5 grudnia 2022 r. Laureaci konkursu, którzy zajmą miejsca 1-3 w otrzymają dyplomy i nagrody. Do wygrania niesamowite gry zręcznościowe!

Regulamin konkursu

Konkurs organizowany jest dla małopolskich uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i klas 1-2 liceum w ramach projektu “Grydaktyka, czyli edukacja poprzez gry 2022” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Zapoznaj się z jego regulaminem.

Formularz zgłoszenia

Imię i nazwisko nauczyciela (wymagane)

Szkoła, adres (wymagane)

Adres email nauczyciela (wymagane)

Lista zgłaszanych prac

Info: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Szkoła Medialna z siedzibą w Krakowie, ul. Piwna 27/9 oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z uczestnictwem w projekcie "Grydaktyka, czyli edukacja poprzez gry 2022" zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.